Evoset Bilgi Teknolojileri , sektöründeki lider markalar ile gerçekleştirdiği yapısal kablolamalar ile sizlere hizmet vermektedir.Kamu kurumlarının veya şirketlerin ihtiyacı olan network ve telekominikasyon altyapıları için anahtar teslim projeler üretmekteyiz.CAT7 , CAT6, CAT5 ve fiber kablolama alanlarında lider firmaların sertifikalarına sahip uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Yapısal Kablolama nedir ?
CAT 5 / 6 yapısal kablolama alt yapısı üzerinde çalışan bilgisayar,sunucu veya network destekli ip cihazlarınız için en mükemmel altyapıdır.

Yapısal kablolama ile ip-analog telefonlar , bilgisayar ve network bağlantılı aygıtlar , ip kameralar  sistem odasında kabinet ürünleri üzerinde patch paneller ile sonlandırılarak ve yine sistem odası üzerinden beslenen temiz elektrik aktarımı sağlayan ups cihazlarından verilen elektrik ile uzun yıllar kurum veya şirket altyapısının sorunsuz bir şekilde işlenmesi sağlanmaktadır.

Evoset izmir yapısal kablolama hizmetlerinde ücretsiz keşif ve teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

Her kuruluş sonrasında data kabloları uçtan uca test edilerek alınan test raporları, detaylı proje çizimi, kablo takip şeması, vb. dökümanlar ile birlikte müşterilerimize teslim edilmektedir.

Etiketler: izmir yapısal kablolama ,cat6 kablo , fiber sonlandırma, kabinet kurulumu  , sistem odası kurulumu, datacenter kurulumu , ups kablolama

0232 251 20 01

Hemen arayın