60+ Sektör

60 üzerinde sektörle , sektörel yazılım ve donanım çözümleri

200+ Müşteri

Sözleşmeli firma müşterisi

500+ Marka

500 üzerinde markalı yazılım ve donanım ürünleri satışı

1000+ Başarılı Proje

Özel yazılım , sistem entegrasyonu ve donanım çözümleri olmak üzere özel proje teslimi

BİZ KİMİZ

Şirketimiz 2011 yılında İzmir de kurulmuştur.Kurulduğu günden bu güne ;

Sorumlu, güvenilir ve yenilikçi yaklaşımı ile istikrarlı bir şekilde gelmiştir.

Giderek artan müşteri portföyüne paralel olarak gerekli teknik  altyapıya yapılan yatırımlar sayesinde en kısa sürede müşterilerine  kaliteli hizmet ve ürünler sağlamaktayız.

Bilgi işlem destek sözleşmeleri  ve bakım anlaşmaları, Netsis ve Logo ERP yazılımları , e-fatura e-defter ve e-irsaliye çözümleri  bunlara ek özel yazılım talepleri , sunucu çözümleri , donanım ve yapısal kablolama kurulumları gibi birçok alanda faaliyet göstermekteyiz.

AMACIMIZ NEDİR

Büyük ölçekli ve kobi grubu firmaları baz alan firmamız , firmalar için bilgi işlem departmanı kurmanın maliyetleri karşısında dışarıdan sağlanan bilgi işlem modeli ile ;

Maliyetlerinizi azaltmak aynı zamanda  profesyonel bilgi işlem desteği almanızı , sistemleriniz hakkında her zaman riskler karşısında bilgilendirilmenizi ve kesintisiz altyapı ile çalışabilirliğinizi sağlamak amacı ile temel prensibimiz firmanızın bilgi işlem departmanı olmaktır.

Uçtan uca yazılım çözümleri ile firmanızın tüm süreçlerini elektronik ortam üzerinde tasarlayarak gerekli projeleri hayata geçirmek ,  sistem modernizasyonu , lisanslama danışmanlığı ve siber güvenlik  alanlarında danışmanlık hizmeti sağlamak.

İşimiz bilişim gücümüz bilgi.

© Telif Hakkı - Evoset Bilgi Teknolojileri
Qjo-Qg1QTOCLdP2TyrEJhg